+90 544 392 06 78
info@enerjietutraporu.com

SK Enerji Mühendislik enerji etüdü hazırlamak konusunda ve enerji sektörü ile alakalı diğer konularda uzmanlaşmıştır. 2013 yılından beri enerji sektöründe aktif rol alıp sürekli hizmetlerimizi ve kapsamımızı genişletiyoruz. Enerji sektöründe uzman kadromuz ile işletmelere ciddi oranda tasarruflar sağlayacak enerji etüt raporları hazırlıyoruz. İnovasyonu, çevre dostu ve yeni teknolojileri takip ederek yapmış olduğumuz çalışmalarda müşterilerimize kapsamlı analizi ile birlikte sunuyoruz. Modern hayatı şekillendiren ve en önemli konfor kriterlerinden biri olan enerji tüketimini yaşam standardı veya ürün kalitesinden taviz vermeden azaltıcı ve önleyici projeler sunan SK Enerji Mühendislik, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

SK Enerji Mühendislik tarafından sunulan hizmetlerimizde en yüksek kaliteye özen göstererek, enerji sektöründe yenilikçi yöntemlere dayandırıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve proses bilgisi ile enerji etüt raporu hazırladığımız her tesiste ekipmanların kontrol parametrelerini gözden geçiriyor ve daha verimli nasıl olunacağı konusunda titizlikle çalışıyoruz. Enerji etüdü, verimlilik artırıcı proje(vap) ve enerji destekleri hakkında hizmet veren firmamızda ISO 9001 kalite yönetim sistemi uygulanmaktadır.

SK Enerji Mühendislik Farklılaşmış Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimize hiç yatırım maliyeti veya çok az bir sermaye ile yatırım maliyeti sunan çözüm önerilerimizin yanı sıra, SK Enerji Mühendislik müşteri memnuniyetini sürekli artırmak amacıyla enerji verimliliği çalışmalarına katılıp bu alanda bir çok sektör paydaşı ile iş birliği içerisindedir. SK Enerji Mühendisliğin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve merkezli ve müşteri memnuniyetini baz alan bir yaklaşım yer almaktadır. Yönetim yaklaşımı, toplumunun enerjini bilincini ve sorumluluğu artırmak üzerinedir. SK Enerji Mühendislik, enerji sektöründe hizmet verdiği firmalara enerji verimliliği alanında iz bırakmayı ve günlük yaşamda enerji kültürünü artırmayı hedeflemektedir.

SK Enerji Mühendislik olarak 2013 yılından bu zamana kadar 250’den fazla enerji etüdü ve bir çok farklı sektörde çözüm önerileri getirdik. Çimento, demir-çelik, maden, tekstil, refrakter malzeme üretimi, cam üretimi, kimya endüstrisi gibi bir çok proseste enerji etüdleri yaparak ülkemizin enerji dışa bağımlılığını azaltma amacı güden çalışmalarımız ile gurur duyuyoruz. Enerji etüt çalışmalarının yanı sıra, enerji kimlik belgesi ve ISO 5001 Enerji Yönetim Sistemi alanlarında da hizmet vermeye devam eden tamamı mühendislerden oluşan firmamız yatırımlarına ve enerji sektörü ile toplumun enerji bilinci ve kültürünün artması konusunda çalışmalarına özverili bir şekilde devam edecektir.